Czym charakteryzuje się biały labrador

Czym charakteryzuje się biały labrador

Czym charakteryzuje się biały labrador? Biały labrador nie jest inną rasą niż labrador żółty czy czekoladowy. W rzeczywistości AKC klasyfikuje te psy jako żółte labki, pomimo ich jaśniejszego umaszczenia. Biały labrador nadal ma ciemne oczy i charakterystyczne białe umaszczenie, ale na jego sierści mogą występować również żółte lub kremowe plamki. Mimo bladego koloru białe labradory są bardzo popularne, a wysoki popyt na nie znajduje odzwierciedlenie w ich wyższych cenach.

Biały labrador ma długą, lejącą się sierść, której kolor waha się od kremowego do białego. Psy te mają ciemne oczy i charakterystyczny nos. Mają również ciemne łaty na uszach, grzbiecie, spodzie i grzbiecie. Są to psy średniej wielkości, o wadze od 55 do 80 funtów. Samice labradorów ważą zwykle nieco mniej niż samce. Charakterystyczne dla tej rasy są długie, klapnięte uszy, a ich ogony są zazwyczaj stożkowate lub przypominają wyglądem wydrę.

Biały labrador ma długi, wąski pysk, ciemne oczy i duże, klapnięte uszy. Ich długość życia wynosi od 10 do 14 lat. Oczekiwana długość życia jest nieco wyższa niż w przypadku innych ras psów białych. Jak w przypadku każdego psa, długość życia białego labradora jest różna. Właściwe odżywianie i ćwiczenia fizyczne mogą jednak pomóc w zachowaniu zdrowia i szczęścia Twojego białego labradora. Jeśli szukasz idealnego psa do towarzystwa, powinieneś zwrócić uwagę na kilka ważnych cech.

Jako rasa, na którą jest duży popyt, białe labki stają się coraz bardziej popularne. Pomimo stosunkowo niskiej liczebności, rasa ta może być dość droga ze względu na swoją rzadkość. Cena białego labka zależy od pochodzenia psa, a szczenięta cenionych labradorów są zazwyczaj droższe niż prawdziwe białe. Mimo że białe labradory są niezwykle lojalne i kochające, ich skóra może być wrażliwa na promienie UV i może powodować ślepotę.

Z pewnością cię zainteresuje:  Labrador - ciekawostki

Białe Labradory są bardzo towarzyskie, ekstrawertyczne i przyjazne. Są również doskonałymi psami tropiącymi i dobrze radzą sobie na polowaniach. Ich miękkie pyski są idealne do noszenia niemal wszystkiego. Świetnie nadają się również do podróży i adopcji. Jeśli szukasz nowego zwierzęcia rodzinnego, biały labrador to doskonały wybór. Dlatego już dziś znajdź odpowiedniego psa. I nie zapomnij zadawać pytań. Biały labrador to mądry, mały pies, który wzbogaci Twoje życie.

Biały labrador jest uważany za najbardziej popularną rasę labradorów w Stanach Zjednoczonych. Są to wspaniałe zwierzęta domowe dla jednej rodziny lub małego mieszkania. Ich wysoka inteligencja i instynkt aportowania sprawiają, że są dobrym towarzyszem dla dzieci i ich właścicieli. Są doskonałymi psami towarzyszącymi, ponieważ są towarzyskie i dobrze dogadują się z innymi zwierzętami i ludźmi. Niezależnie od tego, czy masz białego czy czarnego labradora, oba są doskonałym wyborem dla Twojej rodziny.

Labrador pochodzi z wyspy Nowa Fundlandia i początkowo był wykorzystywany jako partner do polowań na kaczki w każdych warunkach pogodowych. Dziś ta wszechstronna rasa jest popularna jako zwierzę rodzinne, pies służbowy i pies przewodnik. Choć większość psów rasy labrador pomija ciężką pracę, inne pozostają niezbędnymi psami pracującymi. Jeśli jednak rozważasz zakup białego labka, przed jego adopcją warto zastanowić się nad jego pochodzeniem.

Równie ciekawe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Dla kogo labrador jest dobrą rasą

Dla kogo labrador jest dobrą rasą

Next Post
Długość życia i sposoby na przedłużenie labradora

Długość życia i sposoby na przedłużenie labradora

Related Posts