Jakie są fundacje labradora?

Jakie są fundacje labradora

Osoby zainteresowane wspieraniem rasy labrador powinny zapoznać się z różnymi fundacjami działającymi na rzecz tej rasy. Pisałam już o Fundacji Quebec-Labrador, Love of Labs i Seacoast Labradors. Każda z tych organizacji daje możliwość pomocy tym wspaniałym psom. Istnieje również wiele organizacji, które pomagają osobom potrzebującym psów wsparcia emocjonalnego. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych fundacjach i dlaczego są one ważne.

Z radością przedstawiamy materiał, który powstał w sojuszu z

Love of Labs

Misją fundacji Love of Labs jest położenie kresu eutanazji psów rasy labrador retriever i mieszańców labradorów. Organizacja ta kastruje psy w schroniskach, prowadzi edukację w zakresie profilaktyki chorób serca i świadczy inne usługi, aby pomóc tym zwierzętom żyć w szczęściu i zdrowiu. Fundacja jest organizacją non-profit, a fundusze operacyjne pozyskuje z darowizn, opłat za adopcje oraz różnych zbiórek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o misji fundacji Love of Labs i programach, które realizuje, rozważ przekazanie darowizny już dziś.

Labradory Seacoast

Fundacja Seacoast Labradors to selektywny program hodowlany w Merrimac, MA, który podkreśla zalety Labradorów Retrieverów jako psów pracujących, psów służbowych i zwierząt domowych. Program fundacji ma na celu zachowanie temperamentu, zdrowia i zdolności szkoleniowych każdego psa, a w procesie hodowli dokonuje się selekcji pod kątem tych cech. Kilka szczeniąt z każdego miotu jest wybieranych do szkolenia jako psy pracujące, podczas gdy inne trafiają do domów dla zwierząt.

Fundacja Blue

Fundacja Blue Labrador została założona w 2009 r. z myślą o zapewnieniu psów osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom. Blue był Diabetic Alert Dog, który pracował dla swojego opiekuna przez 5,5 roku. Oprócz tego, że służył swojemu opiekunowi, Blue miał ogromny wpływ na wszystkich, z którymi się zetknął. W ten sposób Fundacja rozpoczęła swoją działalność. Za pieniądze uzyskane z misji Fundacji, Seacoast Labradors co roku przekazuje jednego psa osobie potrzebującej. Psy otrzymują niezbędne szkolenie z zakresu posłuszeństwa i socjalizacji.

Z pewnością cię zainteresuje:  Którą rasę wybrać - labrador czy owczarek niemiecki?

Fundacja Quebec-Labrador

Fundacja Quebec-Labrador Foundation (QLF) od ponad sześciu dekad zajmuje się edukacją ekologiczną i rozwojem społeczności. Początkowo działała jako organizacja społeczna, ale szybko rozszerzyła swoje działania w zakresie geograficznym i programowym. W 1977 roku organizacja utworzyła Atlantyckie Centrum Środowiska, które opracowało programy ochrony środowiska w społecznościach we wschodniej Kanadzie i Nowej Anglii. Obecnie QLF zatrudnia setki pracowników, stażystów i wolontariuszy pracujących na rzecz swoich programów.

Atlantyckie Centrum Ochrony Środowiska

Atlantyckie Centrum Ochrony Środowiska QLF jest niezależną organizacją non-profit, która współpracuje ze społecznościami we wschodniej Kanadzie i Nowej Anglii na rzecz ochrony przyrody. Organizacja koncentruje się na tworzeniu programów ochrony przyrody opartych na społeczności lokalnej, które usprawniają zarządzanie gruntami i promują odpowiedzialność społeczną wśród użytkowników zasobów. Jej działania pomagają społecznościom chronić zasoby naturalne i zachować dziedzictwo kulturowe. Aby dowiedzieć się więcej o misji QLF, odwiedź jej stronę internetową. Poniżej przedstawiamy niektóre z osiągnięć QLF. Ale jest ich znacznie więcej!

Równie ciekawe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Labrador miniaturka - opis rasy

Labrador miniaturka – opis rasy

Next Post
Jakie są odmiany labradora

Jakie są odmiany labradora?

Related Posts